• Piotr Brzeziński tel. 784 043 553
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozyskiwanie tytułów prawnych

Pozyskiwanie tytułów prawnych – do 150 km od naszej siedziby + w kilku miastach
Zajmujesz się projektowaniem inwestycji liniowych? Z pewnością nie jest Ci obce mozolne zdobywanie zgód właścicieli działek na umieszczenie w ich obrębie projektowanej infrastruktury. Twój uzgodniony projekt czekał na wydrukowanie, ale brakowało Ci tego jednego szczegółu – prawa dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Projekt leżał, terminy goniły.

Ludzie często zapominają o przesyłce – czasem odbierze ją ktoś inny, innym razem nie chce im się pójść na pocztę. Sprawę trzeba załatwić osobiście. Jeżeli masz taki problem – skorzystaj z naszej pomocy. Oszczędź tym samym swój czas i energię, a co za tym idzie – także i pieniądze. Zdobywanie zgód właścicieli działek to nasza specjalność. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w promieniu 150 km od naszej siedziby, a także dodatkowo w kilku innych miastach, w których sami działamy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy możliwości współpracy